Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai! Dėkui!
Viskas visada 100% ir puikiai! Pas Laurą labai jauku, profesionaliai, maloniai ir greitai:) Ačiū! Apsilankysiu dar ne kartą ir nuoširdžiausiai rekomenduoju ir visiems kitiems:)
tobulai, dar daugiau nei tikėtasi bei norėta.
Visada smagus,malonus,šiltas Laurutės bendravimas ir relaksacija:) bei nepriekaištingai atliktos procedūros. Ačiū.
Lankausi ne pirmą kartą, labai esu patenkinta meistrės darbu!❤️
19
1
19
20
21
49
21