Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai, savo srities specialistė!! Rekomenduoju 🤩
Pirmasis apsilankymas pas Laurą pranoko mano lūkesčius- mano antakiai dabar labai gražus, tikrai ateisiu dar .
Labai profesionalus aptarnavimas, efektyvi procedūra. Apsilankysiu dar kartą!
Viasada viskas puikiai! Įsiklausoma į klientą ir jo asmeninius poreikius :)
Kaip visada - puikiai! Profesionaliai suteikta paslauga, malonūs pašnekesiai, jauki atmosfera.
22
1
22
23
24
49
24