Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Maloni aplinka, tobulas procedūros atlikimas, nuostabi bei profesionali kosmetologė. Ačiū😍
Kaip visada - puikiai! Profesionaliai, maloniai, greitai.
Viskas puikiai, kaip ir kiekvieną kartą! Ačiū!
Kaip visada nuostabu!
Labai malonus bendravimas, nepriekaištinga švara ir tvarka, viskas greitai ir laiku.
21
1
21
22
23
49
23