Meistrė puiki, maloni ir labai faina. Procedūra praėjo gerai, viso proceso metu maloniai bendravo, ramino
Tačiau grįžusi namo pastebėjau, kad ant kojų ne viskas buvo pašalinta ir liko matomų plaukelių, todėl teko pačiai namuose juos pilnai sutvarkyti
Paslaugą atliko Natalija Antonian•
Moterų kojų depiliacija vaškuRodyti viską...
Milana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai komunikuojanti specialistė. Visada užklausia, ar tenkina rezultatas.
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių ir blakstienų procedūros
Viktorija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai komunikuojanti specialistė. Visada užklausia, ar tenkina rezultatas.
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių ir blakstienų procedūros
Viktorija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, švelni ir jaukumą kurianti kosmetologė.
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių ir blakstienų procedūros