Labai faina meistre, gerai daranti savo darba, tikrai dar grįšiu.
Paslaugą atliko Natalija Antonian•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Emilija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai! Iseinu visada patenkinta ☺️
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Blakstienų laminavimas
Samanta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi atradusi Nataliją! Procedūra atlikta kruopščiai, detaliai paaiškintas ne tik kiekvienas etapas, bet ir odos priežiūros ypatumai. Širdis džiaugiasi, kai sutinki meistrą, kuris dega tuo, kuo užsiima 😍
Puiki patirtis, puiki kosmetologė ir puiki oda!🫶🏻🌸
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Veido valymas ultragarsu
Viktorija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Natalija yra labai maloni ir profesionali
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių ir blakstienų dažymas