Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių ir blakstienų dažymas
Milda•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi apsilankymu pas kosmetologę Nataliją! Esu patenkinta tiek pilingu, tiek veido valymu. Meistrė atidžiai išklausė visus mano pageidavimus, viską atliko kruopščiai ir davė naudingų rekomendacijų. Visada malonu pas ją sugrįžti!
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Veido pilingas
Dominyka•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti ir profesionali meistrė:)
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Antakių laminavimas
Ieva•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Labai maloni specialistė!
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Blakstienų laminavimas
B.•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko atmosfera, darbą atliko labai puikiai ir tikrai apsilankysiu dar ne vieną kartą.
Paslaugą atliko Natalija Antonian•Blakstienų laminavimas