Kiekviena karta po apsilankymo, džiaugiuosiu, kad atradau kosmetologę Viktopriją. Ačiū Jums, Viktorija!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Tatjana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Veido procedūra atlikta puikiai. Dekui Viktorija.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Alina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki kosmetologė! Atidi, kruopšti, labai malonus žmogus.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Agne•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi atradusi Viktoriją! Po jos atliktų procedūrų oda tapo švelni, skaisti ir pastebimai pagerėjo būklė. Rekomenduoju visiems, ieškantiems tikrai kokybiškų paslaugų.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Milda•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kosmetologė! Vizito metu jaučiausi labai komfortiškai, Viktorija sukūrė šiltą ir jaukią atmosferą. Po procedūros oda švytėjo, tikrai grįšiu dar ne kartą.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido valymas ultragarsu