Viktorija man atliko kombinuotą veido valymą, esu labai patenkinta! Meistrė turi auksines rankas, dažnai valymai būna nemalonūs, o Viktorija viską atliko labai švelniai, tikrai mielai sugrįšiu <3
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Gabrielė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Viktorija, procedūra atlikta kruopščiai ir maloniai. Labai pedantiškas žmogus.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Julija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki specialistė ir malonus žmogus🤗 kolageno procedūra yra tobula🥰 veidukas jaučiasi puikiai!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Emilija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas labai patiko, kosmetologė labai komfortiška ir kruopščiai daro savo darbą