Labai patiko veido drekinimo procedūra 👍 Jau laukiu kito vizito!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Alina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuvedžiau pas Viktoriją savo paauglį. Tai buvo pirmas kartas pas kosmetologę. Ačiū labai už labai malonų priėjimą prie paaugliuko. Tikrai ne paskutinį kartą lankomės.
Paslaugą atliko Viktorija•Kosmetinės veido procedūros paaugliams
Julė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Veido valymas praėjo lengvai ir be skausmo. Dėkoju Viktorijai.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Robertas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi apsilankiusi! Kosmetologė ne tik profesionali, bet ir labai šilta, rūpestinga – jaučiausi tikrai atsipalaidavusi. O rezultatai pranoko lūkesčius – oda tiesiog švyti-butent to ko reikėjo.Rekomenduoju kiekvienai, kuri ieško kokybės ir nuoširdaus dėmesio.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Aukse•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionaliai atlieka proceduras. Rekomendavo ir parinko veido prieziuros kosmetika. As labai patenkinta. Rekomenduoju visiems.