Manikiuras atliktas tobulai ir vaiko kirpimas. Ačiū
Manikiūras
Daniel ir Ana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai blogai, nerekomenduoju. Meistrė buvo nemaloni, su kolege apkalbinėjo mano nagus ir mano pasirinkimus (manydamos, kad nieko nesuprantu, nes jos kalbėjo rusiškai) o galiausiai buvau užsirašiusi nagams su daile, o pasirodo meistrė jokios dailės nedaro, jokios… dėl to irgi buvo extra nepatenkinta
Paslaugą atliko Yelyzaveta (UK, RU )•Manikiūras
Izabelė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Halina – tikra profesionalė! Jos kruopštumas užtikrina nepriekaištingą manikiūrą. Salono „Kruela“ jauki atmosfera ir draugiškas aptarnavimas suteikia malonią patirtį. Rekomenduoju visiems, ieškantiems kokybės ir estetikos!