Atvykusi laiku, buvau priversta laukti 20 minučių, apie vėlavimą nepranešta, nors turėjo mano kontaktus. Manikiūras nuvylė – darbą atliko ne ta meistrė, kokybė prasta, nelygus ir nevieno ilgio nagai, nors mokėjau kaip už top meistrę. Už nesusipratimą žadėjo pritaikyti nuolaidą, tačiau tik priminus padarė vos 3 eurų nuolaidą. Nepatenkinta aptarnavimu ir paslaugų kokybe, neplanuoju grįžti ir kitiems nerekomenduoju. Norėjau kuo greičiau išeiti, todėl daugiau nieko nebesakiau apie kokybę.
Manikiūras
Indre•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedūros atliktos tikrai kruopščiai ir profesionaliai. Ačiū
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Donata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūra atlikta tikrai kruopščiai ir profesionaliai. Ačiū
Moterų veido depiliacija vašku
Donata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikus meistrės darbas, o svarbiausia kokybiškai ir greitai.