Tonavimu esu patenkinta, Natalija ir visas personalas labai malonūs. Bet dar jaučiasi, kad komanda nesusidirbus, registravausi pas vieną, priėmė kita. Toks šiek tiek chaosėlis. Bet manau, su laiku, susistyguos :)
Plaukų tonavimas moterims
Lina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktos procedūros ir graži aplinka.
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Donata•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė, kuri atsakinga, kruopšti bei rūpestinga.
Pedikiūras
Ivona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti meistrė, labai gražus lakavimas.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Iveta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ilgai trunka vyriškas kirpimas, norisi stilingesnio kirpimo, sušukavimo.