Labai maloni atmosfera ir draugiškas aptarnavimas. Tik atėjus pasiūloma prisėsti ir kavos, jei norite. Kainos pakankamai aukštos (ypač 5 eurai papildomai už galvos plovimą), mokant grynais čekio už paslaugas nebuvo.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai apkirpo vaiką :)
Vaikų kirpimas
Karolina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomindojiu dirba tikrai profesionalai,
Paslaugą atliko Svetlana LT,•Vaikų kirpimas
ana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus Virginijos darbas🥰
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Neda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas naujas, gražus, bet pedikiūrui dar nepritaikytas (neturi kėdės, vietos tam pritaikytos).Teko manikūro vietoj ant taburėtės laikyti kojas pedikiuro metu.