Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Tik patys geriausi atsiliepimai! Viskas atlikta aukščiausiu profesionalumo lygiu. Kaip visada, Kornelija dalijasi vertingais ir profesionaliais patarimais. Visuomet jaučiuosi ramiai ir užtikrintai, žinodama, kad mano manikiūras ir pedikiūras bus atlikti nepriekaištingai. Nuoširdžiai rekomenduoju! 🤍🤍🤍
Paslaugą atliko Kornelija•
Kūno procedūrosRodyti viską...
Vaida•prieš 12 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Visada nepriekaištingai atliktas pedikiūras pas Korneliją. Ačiū!
Paslaugą atliko Kornelija•Pedikiūras
Greta•prieš 15 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Visada malonu apsilankyti šioje ružavoje oazėje 💞💞💞