L. Studio (Gabijos g.)

5,0
136 atsiliepimai
Gabijos g. 32, Vilnius, 06155
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
136 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai sutvarkyti antakiai! Labai rekomenduoju!
Viskas buvo super!
Rodyti salono atsakymą...
Labai graziai nudaze antakius, kruopsciai ir idealiai. Ji super moteriske…. Eiciau vel pas ja nes labai idealiai padaro. Esu patenkinta su jos darbu.👍👌
Rodyti salono atsakymą...
Labai esu patenkinta pas Oksana kirpeja, labai kruopsciai dirba, daug geru patarimu dave, stengiasi dazyti ten kur zili ir nepalieka jokiu zymiu, idealiai nudazo sruogeles ir tobulai atrodo. Siulau pas ja kreipti ir visada gerai nudazys. Ji labai myli savo darba ir ji nusipelne viskuo. Visada eisiu pas ja ir atradau kaip savo kirpeja Oksana.
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko Darjos darbas - labai kruopščiai, tvarkingai ir gražiai padarytas manikiūras. Tikrai dar sugrįšiu!
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Oksana
Kirpėja
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Salono L.Studio kirpėja Oksana Sertifikuota meistrė Oksana. Plaukų sferoje dirba daugiau nei 5 metus. Domisi naujovėmis ir nuolat tobulina savo žinias. 💐 Laisvai kalba lietuvių, rusų, lenkų ir šiek tiek anglų kalbomis. ✅Atlieka moteriškus, vyriškus ir vaikiškus kirpimus. ✅Atlieka plaukų dažymus (Airtouch, Balayge, Shatush, sruogelių dažymus. ✅Atlieka cheminį garbanojimą moterims ir vyrams. ✅Atlieka plaukų spalvos nuėmimą. Oksana labai myli savo darbą ir stengiasi tai padaryti 100% gerai. Dirba gana greitai, moka susikoncentruoti į užduotį ir sugeba atlikti procedūrą laiku, išlaikant kokybę, paliekant klientą patenkintą. Iš asmeninių Oksanos privalumų: ▪️Komunikabili ▪️Atsakinga ▪️ Darbšti ▪️Nuoširdi Ji mokėsi Femina Bona Meistrų akademijoje baigė Plataus profilio kirpėjo programą (Moterų, vyrų ir vaikų). Baigusi kursus: ▪️Sudėtingų kombinuotų šviesinimo technikų mokymai ▪️ Mokėsi mokymus “Koloristikos profesionalai” ▪️Barzdaskučių mokykla (2 days advanced “Fade/Clipper” course ▪️ Barzdaskučių mokykla “Straight razor shaving beard trim” course ▪️Nikolay Generalov “Complete Men haircuts Basics” ▪️Nikolay Generalov “Vyras po raktu”

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Anna
Kirpėja/koloristė bei technologė
5.0
16 atsiliepimai

Apie

Salono L'Studio kirpėja/koloristė bei technologė Ana Savo profesijoje dirba apie 9 metus.Mokėsi ir tobulinosi pas geriausius savo srities specialistus.Kroatijoje,Berlyne,Lenkijoje ir kt. Kalba lietuvių,rusų, lenkų ir šiek tiek anglų kalbomis. Anna kūribinga asmenybė, nuolat tobulėjanti ir ieškanti naujovių savo srityje. Labai vertina kiekvieną savo klientą, todėl stengėsi vykdyti visus norus, patariant ir pasiūlant reikiamus variantus iš savo , kaip specialistės pusės. * Atlieka modelinius moteriškus kirpimus * Dažo įvairiom technikom (Air Touch, Ombre, Balayage, Juvelyrinis sruogavimas, HandTouch, Dim Out, Satuš) -Atlieka atstatomasias plaukų procedūros (Olaplex, Botox) -Atlieka keratininį plaukų tiesinimą -Atlieka įvairias šukuosenas (Garbanos, bangos, pynimai, proginės šukuosenos) Baigusi mokymus: - „Vilniaus paslaugų verslo centras“. * Plataus profilio kirpėja – Plaukų akademija, Kroatija *Plataus profilio kirpėjos mokymai - Farruxas Shamuratov „Tamsus aksomas“ *Šukuosenų mokymai – Chantal Prosalon akademija, Lenkija * Spalvotas menas Koloristės - technologijos mokymai * "Keratino stilius" Keratininio tiesinimo mokymai – Kūrybinė akademija Hairstyliste, Berlynas * "Būkite linkę į plaukus" Koloristės-technologijos mokymai Dalyvavo pasaulio čempionatuose ir laimėjo prizines vietas!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Anna

Išmanantis darbą6
Tatiana
Nagų estetikos meistrė
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Salono L.Studio nagų estetikos meistrė Tatjana Sertifikuota meistrė, šioje srityje dirbanti apie 3 metus Ji gyveno Ukrainoje, todėl lietuvių kalbos vis dar gerai nemoka, bet mokosi ir bando kalbėti Laisvai kalba ukrainiečių, rusų, šiek tiek anglų ir lietuvių kalbomis. ✅Atlieka kombinuotą ir aparatinį manikiūrą ✅Sulygina ir stiprina natūralias nagų plokšteles ✅Gelinis lakavimas ✅ Kuria paprastus minimalistinius dizainus. Tatjana mėgsta savo darbą, visada stengiasi jį atlikti kokybiškai, atkreipdama dėmesį į smulkmenas. Vienas iš Tatjanos įsitikinimų: Nereikia visko daryti iš karto, geriau mažiau, bet daryk gerai! Kokybė Tatjanai yra svarbus aspektas, o patenkinto kliento siekia L.Studio salono meistrai. Iš asmeninių Tatjanos stiprybių: ▪️Komunikabili ▪️Atsakinga ▪️ Darbšti ▪️Tikslinga Ji mokėsi Elenos Luchinkinos nagų mokykloje. Ji toliau tobulina savo įgūdžius ir įvaldo naujas technikas.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Julija
Nagų estetikos meistrė
5.0
13 atsiliepimai

Apie

Salono L.Studio nagų estetikos meistrė Julija Sertifikuota meistrė Julija. Nagų sferoje dirba daugiau nei 3 metus, savo darbą pradėjo nuo paauglystės ir labai tuo džiaugiasi. Domisi naujovėmis ir nuolat tobulina savo žinias. 💐 Laisvai kalba lietuvių, rusų ir šiek tiek anglų kalbomis. ✅Atlieka kombinuotą ir aparatinį manikiūrą ✅Sulygina ir stiprina natūralias nagų plokšteles ✅Atlieka gelinį lakavimą. ✅Atlieka bet kokio sudėtingumo nagų priauginimą, dirba įvairiomis technikomis (įlietas prancūzas, ombre, marmuras ir kt.) ✅Atlieka bet kokio sudėtingumo korekcijas ✅Atlieka dizainą ir inkrustacijas ant nagų Ji myli tai, ką daro, ir stengiasi tai padaryti 100% gerai. Julija dirba gana greitai, moka susikoncentruoti į užduotį ir sugeba atlikti procedūrą laiku, išlaikant kokybę, paliekant klientą patenkintą. Iš asmeninių Julijos privalumų: ▪️Komunikabili ▪️Atsakinga ▪️ Darbšti ▪️Reaguojanti Ji mokėsi Elenos Luchinkina nagų mokykloje ir toliau tobulina savo įgūdžius bei mokosi naujų technikų. Baigusi kursus: ▪️Elena Luchinkina nagų mokykla - Natūralaus gelio technologija ▪️Elena Luchinkina Nagų mokykla - Nagų modeliavimas "Kvadratas", "Migdolas" nagų formos ▪️Elenos Luchinkinos nagų mokykla - Intensyvus manikiūro kursas ir gelinis lakavimas ▪️Elenos Luchinkinos nagų mokykla - Multi Pulti dailės kursas Pasaulio čempionate dalyvavo Elenos Luchinkinos komandoje, kuri atstovauja Lietuvos rinktinei įvairiose pasaulio varžybose Laimėjo prizus: 🏆 Tarptautinis Kipro nagų konkursas - kategorijos meistras, inkrustuotas objektas 1 vieta 🏆Finland Global Beauty Cup - kategorijos debiutas, inkrustacija 1 vieta. 🏆Jungtinių Arabų Emyratų DUBAI Brilliant Cup - kategorijos meistras, inkrustacija ant objekto 1 vieta. 🏆New York I Love beauty Business - kategorijos meistras, verslo kortelė 1 vieta. 🏆Odesa Golden Brush - kategorijos meistrai, "Plakatas" "Instagrame nuotrauka" 2 vieta. 🏆Bergeno deimantinės lygos nagų varžybos - jaunių kategorija, verslo kortelė 2 vieta 🏆Athens Nail Championship - kategorijos meistras, inkrustacijos objektas 2 vieta Odesa Auksinis teptukas 17 - kategorijos meistras, inkrustacija 3 vieta.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Karina
Vizažistė-antakių meistrė
5.0
36 atsiliepimai

Apie

Vizažistė-antakių meistrė salone L. STUDIO Karina. Sertifikuotas meistras, šioje srityje dirba daugiau nei ketverius metus. Mokėsi iš geriausių savo srities meistrų. Anksčiau ji gyveno ir dirbo Ukrainoje, todėl lietuvių kalbos iki šiol gerai nemoka, tačiau kalbos mokosi ir bando kalbėti. Ji laisvai kalba rusiškai, ukrainietiškai, šiek tiek ir lietuviškai. ✅ Atlieka visų tipų makiažą. Nuo dieninio iki vestuvinio, įskaitant mados makiažą (kūrybinis makiažas) ✅Atlieka antakių korekciją, dažymą ir SPA procedūras ✅ Blakstienų dažymas. Nuolat tobulina savo įgūdžius, dalyvauja meistriškumo kursuose ir maratonuose. Seka pasaulines madas ir naujoves makiažo srityje ir kartu su mada juda į priekį. Savo kūrybiškumu ir įgūdžiais Karina mėgsta džiuginti žmones ir atskleisti gamtos duotą grožį, jai tai labai malonu. O kai mato patenkintų klientų reakciją, tai įkvėpia naujoms idėjoms. Gali patarti visais veido formų, proporcijų, spalvos ir kosmetikos klausimais. Asmeninės Karinos stipriosios pusės: Darbšti ▪️Stengiasi ▪️Atsakinga ▪️Perfekcionistė ​​(mėgsta savo darbą paversti idealu) ▪️Savikritiška (visada tobulina tai, ką daro) Kaip ir visiems L.Studio salono meistrams, svarbios KOKYBĖS IR SAUGOS sąvokos

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karina

Profesionalus6
Talentingas6
Malonus5
Darja
Nagų estetikos meistrė
5.0
27 atsiliepimai

Apie

Sertifikuota meistrė, dirba šioje srityje apie 6 metus, pradėjo dirbti 2016 m. Anksčiau ji gyveno Ukrainoje, todėl lietuvių kalbos vis dar gerai nemoka, dabar jos mokosi ir bando kalbėti. Kalba rusiškai bei angliškai, ir šiek tiek lietuviškai. ✅Atlieka kombinuotą ir aparatinį manikiūrą. ✅ Sulygina ir sustiprina natūralią plokštelę. Atlieka geliniį lakavimą ✅ Mėgsta ir kuria nagų dizainą (piršiniai ir instrukcijos) ✅Atlieka nagų priauginimą ir korekciją Ji mokėsi Elenos Luchinkina nagų mokykloje ir toliau tobulina savo įgūdžius bei mokosi naujų technikų. Darija yra kūrybingas ir darbštus žmogus. Jai patinka kryptis, kuria dirba ir jai labai patinka galutinis rezultatas bei patenkinto kliento reakcija. Darijai svarbu: realizuoti norimą kliento rezultatą ir pateisinti jo lūkesčius, priartinti jo darbą iki idealo. Pasaulio pirmenybėse dalyvavo Elenos Luchinkinos komandoje, kuri atstovauja Lietuvos rinktinei įvairiose varžybose. 🏆Dalyvauta tarptautiniame konkurse Atėnuose Antra vieta Kategorija – gelinis lakavimas

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Darja

Kruopštus6

Apie saloną

L. Studio (Gabijos g.)
06155 Gabijos g. 32, Vilnius

L.Studio - stilinga vieta, kur gimsta grožis ir dirba tik savo srities profesionalai!

Mums visada malonu jus matyti ir pasiūlyti:

 • Kokybiškas paslaugas
 • Dėmesį ir rūpestį
 • Sterilumą ir saugumą
 • Profesionalius patarimus

Pas mus galite gauti:

⚜️ Profesionalias nagų priežiūros meistro paslaugas :

 • Manikiūras, pedikiūras
 • Nagų stiprinimas ir gelinis lakavimas
 • Nagų priauginimas ir korekcija

⚜️ Profesionalios vizažistės – antakių stilistės paslaugos:

 • Makiažas (visų tipų makiažas, dieninis, vakarinis, vestuvinis, vyriškas, vaikiškas ir kt.)
 • Antakių ir blakstienų priežiūra (antakių ir blakstienų korekcija, dažymas. SPA procedūros antakiams)
 • Veido depiliacija (nepageidaujamų plaukų šalinimas)

⚜️Profesionalios kirpėjos paslaugos:

 • Vyriški ir moteriški kirpimai
 • Visų tipų plaukų dažymas + kompleksinis dažymas
 • Plaukų priežiūra ir atstatymas
 • Įvairios šukuosenos

⚜️Profesionalios kirpėjos paslaugos

Ir dar daugiau:

 • Patogus parkavimas
 • Nemokamas WiFi
 • Arbata ir kava
 • Galimybė įsigyti profesionalios priežiūros priemonių.
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese