LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4519 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada viskas tiko ir patiko !! Ačiū!!!!
Austėja atliko gelinį lakavimą. Grįžus pas savo meistrę ant dviejų nagų radome pelėsį. Ant vieno nago buvo tik prasidedantis, o ant kito - per puse nago. Gelis buvo atšokinejes, praėjo 3sav
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku
Viskas kaip ir gerai, bet 3-4 manikiūras ir kiekvieną kartą po 1-1.5 savaitės atsisluoksniuoja nagų kampučiai ties ataugimu ir kliūna už plaukų, juos peša bei atrodo neestetiškai. Atrodo, kad šitaip galėtų nebūti. Visa kita kaip ir gerai:)
Rodyti salono atsakymą...
Aciu, viskas puiku, butinai grisiu. Meistre labai maloni
52
1
52
53
54
774
54