Paslaugą atliko Jūratė | PRO MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Kristina•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Austėja atliko gelinį lakavimą. Grįžus pas savo meistrę ant dviejų nagų radome pelėsį. Ant vieno nago buvo tik prasidedantis, o ant kito - per puse nago. Gelis buvo atšokinejes, praėjo 3sav
Paslaugą atliko Austėja | PRO MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku
Paslaugą atliko Austėja | PRO MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vera•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip ir gerai, bet 3-4 manikiūras ir kiekvieną kartą po 1-1.5 savaitės atsisluoksniuoja nagų kampučiai ties ataugimu ir kliūna už plaukų, juos peša bei atrodo neestetiškai. Atrodo, kad šitaip galėtų nebūti. Visa kita kaip ir gerai:)
Paslaugą atliko Aušrinė | MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gie•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Aciu, viskas puiku, butinai grisiu. Meistre labai maloni
Paslaugą atliko Karolina | MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras