LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4520 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas labai gerai, puiki meistre ir tvarkingas manikiuras
Po dviejų dienų gelinis lakas pradėjo trupėt. Labai nusivyliau.
Rodyti salono atsakymą...
viskas puikiai, meistrė nuostabi.Darbas atliktas puikiai.
Viskas atlikta puikiai. Ačiū meistrei Gabijai
Meistrė junior, dar šiek tiek trūksta pastabumo detalėms (sluoksnių storis, suskilusios odės), bet išmoks! Naudoja labai gerą topą. Džiaugiuos, kad atsirado gelsvas gelis/bazė💛
63
1
63
64
65
774
65