LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4520 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kai lankausi čia tenka išbandyti skirtingus meistrus, šiandien pirmą kart buvau pas Austėja, esu maximaliai patenkinta! Austėja labai švelni ir kruopšti, dirba tokiu greičiu kad wow, nepraėjo nei valanda, o mano nagai buvo tobulai sutvarkyti! Ačiū Austėjai ir tvirčiausios rekomendacijos! P.s Ačiū už dovanėle!🎄🤍
Man patiko. Ilgalaikis išsilaikė gerai, niekas neatšoko.
Viskas puikiai, atidi ir įsiklausanti meistrė. Ačiū!
Gražiai ir tvarkingai atliktas Karolinos manikiūras. Ačiū!
Labai ačiū meistrei Ugnei, kad gelbėjo iš padeties ir kruopščiai priaugino nagučius :)
66
1
66
67
68
775
68