Antakiai ir blakstės nudažyti gražiai. Ačiū. Kas užkliuvo, tai kad nepatogu buvo sėdėti atlošus galvą, paskaudo kaklą. 😄
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Emilija tiesiog puikiai atliko vakarinį makiažą, jis ilgai išsilaikė, esu patenkinta darbu ir pačios meistrės bendravimu vizito metu. Labai rekomenduoju norinčioms kokybiško ir profesionalaus makiažo!
Makiažas
Gertrūda•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Brigita puiki. Aplinka tvarkinga, neskuba, neišsiblaškius, kruopščiai ir atsakingai atliko antakiu laminavima.
Noriu pagirti ir prižadėti, kad tikrai grįšiu. 🤍