Puiki meistrė Laura. Maloni, be galo kruopščiai atliko visą manikiūrą, eigoje vis pasiteiraudavo ar man viskas tinka ir patinka, puikiai pagelbėjo išsirenkant spalvas ir dizainą. Likau labai patenkinta rezultatu!
Labai jauki atmosfera, puikiai atliktas darbas pagal mano norus. ❤️ Meistrė labai maloni ir puikiai išmano savo darbą. Tikrai grįšiu ir ne kartą! 🥰
P.S. Labai skani kava 🤗☕
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Milana•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū už gražius antakius ;)
Antakių korekcija siūlu
Inga•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada idealus naguciai pas Milda 😍🔥
Paslaugą atliko Milda•Ilgalaikis gelinis manikiuras