Meistrė Laura buvo labai kruopšti ir visos procedūros metu palaikė labai jaukią ir malonią atmosferą. Po vizito išėjau tik su pačiomis geriausiomis emocijomis ir manau, jog dar tikrai sugrįšiu! Ačiū už nuostabius nagučius 💛
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Laura labai maloni, darbas atliktas tobulai, ačiū! 💛
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ignė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Kamilė, švelnumo įsikūnijimas 🙈 krupštus, švelnus ir tobulo rezultato darbas! Ačiū labai ❤️