LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4519 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai patinka manikiūras, kiekvieną kartą džiaugiuosi sugrįžtant!
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada - darbas atliktas kruopščiai, darbuotojos labai malonios. Smagu sugrįžti 🤗
Rodyti salono atsakymą...
Gabrielė yra labai maloni ir profesionali meistrė! Man patiko, jog ji parenka tinkamiausią variantą pagal tavo asmeninius norus/stilių, nebandydama įpiršti savo nuomonės, kaip tai kartais daro meistrės kituose salonuose. Ačiū :)
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju! Vos neužmigau, kaip buvo malonu. Labai kruopšti, atsakinga. Likau labai patenkinta antakių korekcija, šitai procedūrai esu itin išranki. Emilija šaunuolė, sėkmės! 😊
Rodyti salono atsakymą...
Maloniai praleidau laiką. Manikiūras su lakavimu atliktas puikiai ;)) Ačiū
Rodyti salono atsakymą...