LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4519 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Pirma karta lankausi LAGOM salone, bet tikrai dar sugrįšiu!! Begalo maloni ir draugiška Meistrė Kamilė. Procedūra prabėgo labai greitai ir smagiai. Iki dabar dar negaliu atsidžiaugti prancūzišku manikiūru!! Ačiū❤️❤️
Rodyti salono atsakymą...
Tikiu, kad visos meistrės puikios, bet Kamilė ypatinga tuo, kad ne šiaip padaro manikiūrą, o jį atlieka gebėdama atsižvelgti į individualius klientės poreikius, priimti profesionalius sprendimus, sprendžiant nagų problemas. Be to tai labai kruopšti ir maloni meistrė, su kuria lengva bendrauti, kuri girdi klientą ir supranta jį iš pusės žodžio. Džiaugiuosi ją atradusi!
Rodyti salono atsakymą...
Puiki visomis prasmėmis!
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali meistrė
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopštus bei atidus darbas - išėjau su gražiausiu manikiūriu per labai ilgą laiką. Nuolatinis rūpestis, be galo jauki aplinka, meistrė labai malonus bei šiltas asmuo. Norėjau minimalaus dizaino, kurį Kamilė išpildė dar geriau, negu įsivaizdavau. Puikus ir profesionaliai atliktas manikiūras - apsilankymas viršijo visus lūkesčius :)
Rodyti salono atsakymą...