LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4513 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Aciu, tikrai graziai atliktas manikiuras
Labai rekomenduoju manikiūro meistrę Anastasija ! Darbas atliktas kokybiškai ir labai kruopščiai. Meistrė yra dėmesinga klientui, maloni ir profesionali. Manikiūras atrodo nepriekaištingai, o rezultatas visiškai atitiko lūkesčius. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!🌸
Viskas puiku, neturiu priekaištų
viskas puikiai
Aciu uz kruopstu pedikiura, nulakuota atidziai, pedos sutvarkytos be priekaistu.
8
1
8
9
10
773
10