Aušrinė- pradedančioji, bet labai kuopšti ir maloni meistrė. Manikiūtas atliktas tikrai puikiai. Kainos/kokybės santykis - 10 balų. Sugrįšiu.
Paslaugą atliko Aušrinė | MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti meistrė! Nors ir naujokė šioje srityje, bet dirba greitai, tačiau ir švelniai, nepažeisdama odelių. Manikiūru esu labai patenkinta ir būtinai grįšiu. Ačiū, Aušrine!
Paslaugą atliko Aušrinė | MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Marija•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
viskas sklandžiai ir gerai, malonus personalas
Paslaugą atliko Gabija | PRO MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agne•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
viskas sklandžiai ir gerai, malonus personalas
Paslaugą atliko Gabija | PRO MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agne•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nenorėjau šito rašyti, bet praėjus pusantros savaitės visi nagų kampai atšoko, teks kartoti manikiūrą ir vėl leisti pinigus. Gera pamoka, skūpus moka du kartus. Suprantu, kad tai mokinė, bet dar per anksti imti pinigus, kai reikėtų praktikuotis nemokamai namie. Rankos drebėjo su freza, kelis kartus įžiebė nagą, įtraukė pirštinę į frezą, suplyšus nepasikeitė pirštinių. Nagus trumpino tik po lakavimo, subraižė topą, forma nevienoda. Tikiuosi, šis feedbackas kam nors sutaupys laiko ir nervų
Paslaugą atliko Aušrinė | MEISTRĖ•Ilgalaikis gelinis manikiuras