Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Neringa•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą lankiausi, neturėjau didelių lūkesčių, nes norėjau tik patrumpinti ataugusius plaukus. Bet labai patiko, labai gražiai, profesionaliai iškarpė, davė patarimų, maloniai bendravo, pajuokavom, laikas neprailgo :) Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rūta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rūta•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė 🔥
Paslaugą atliko Regina•Kirpčiukų kirpimas
Greta•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rūta labai gerai ir greitai apkerpa. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Rūta•Vyriškas kirpimas
Lukas•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki speliciaste .
Lankiau ne je pirma karta ir ne paskutini karta