Puikus aptarnavimas ir labai maloni atmosfera! Meistrė dirba profesionaliai, visada įsiklauso į kliento norus ir pateikia naudingų patarimų. Procedūra atliekama kruopščiai, naudojamos kokybiškos priemonės, o rezultatas visuomet džiugina. Salonas švarus, jaukus ir tvarkingas, čia tikrai norisi sugrįžti dar ne kartą. Vertinu labai gerai!
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Violeta•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nežinau, ar tai normalu, bet aš pasiilgstu sekančio vizito.
Paslaugą atliko Rūta•Vyriškas kirpimas
República Dominicana•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Į procedūrą registravausi prancūziškam manikiūrui, tai buvo aptarta iš anksto. tačiau įpusėjus procedūrai buvau informuota, kad visgi jis man nebus atliekamas dėl meistrės laiko stokos. Man buvo pasiūlyta tik stiprinamoji bazė. Pasirinkti spalvoto lakavimo kartu su baze taip pat neleista dėl laiko stokos. Galutinis rezultatas nuvylė dar labiau – nagai labai nelygios formos, paviršius gumbuotas, galiukai kimba, bendras vaizdas netvarkingas. Jeigu negalite/nenorite-tai kam registruojate?
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai ir kruopščiai atliktas pedikiūras ir lakavimas.
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras