Nuoširdžiai dėkoju kirpėjai Reginai – nuostabus, šiltas žmogus. Likau daugiau nei patenkinta!
Paslaugą atliko Regina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Gabrielė•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Sofija•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rūta, taip nuostabiai kerpa, kad tas laikas tiesiog ultra greitai prabėga😀 Atsisėdau kėdėje ir nepastebėjau kaip greitai apkirpo. Išėjus iš salono jautiesi labai gražiai. 👌🌟 Rekomenduoju!!!😎
Paslaugą atliko Rūta•Vyriškas kirpimas
Karolis G•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gera meistrė
Paslaugą atliko Gabrielė•Manikiūras
Justina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus aptarnavimas, vaikas labai patenkintas kirpimu.