Kosmetologė Lina- aukštos kvalifikacijos meistrė. Jau nuo pirmo apsilankymo akivaizdu, kad šioje veikloje jos pirminis tikslas- ne užsidirbti, o pasitarnauti žmogui, pasidalinti savo žiniom, patirtim, atstatyti odą į pačią geriausią jos būklę. Matau, kaip mano sesės ir draugių odos radikaliai pasikeitusios, švyti. Manęs taip pat vis klausinėja, pas kokią kosmetologę lankausi. Nuoširdžios rekomendacijos. Pasaulis būtų gražesnis, jei visos kosmetologės būtų tokios, kaip Lina.
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kosmetologė💖🙌🏻 Labai džiaugiuosi ja atradusi😍 Austėjos dėka išprendžiau odos itin sunkias problemas. 🙂 Rekomenduoju 100%. Grožio fėja
Monika•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedūra buvo tiesiog tobula! Rekomenduoju Austėją kaip puikią specialistę!
Tomas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Begalo maloni savo srities specialistė. Dabar bus ramu, kad antakiai vienodi (kiek įmanoma) ir tikrai tvarkingi. Ačiū! Sugrįšiu! ✨
Kamilė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė! Išmano puikiai savo sritį. Jau po pirmos procedūros veido būklė atrodė žymiai geriau, sumažėjo berimų 🥰 rekomenduoju savo veidą patikėti Austėjai!!