Salonas tvarkingas ir jaukus, šalia salono lengva rasti vietą automobilio parkavimui. Didžiausi komplimentai ir padėka kosmetologei Linai už teikiamas paslaugas ir atliekamas veido procedūras. Lina labai maloni, kruopšti, dėmesinga specialistė. Jos rankų prisilietimai ir sklindanti ramybė gydo ne tik odą, bet ir sielą. Tai tikrai kokybiškas laikas sau. Kiekvienąkart, kai ateinu pas Liną, ir pagražėju, ir puikiai pailsiu, be to gaunu reikalingų žinių dėl tinkamo kosmetikos priemonių naudojimo.
Vilma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdus ačiū kosmetologei Dovilei už ilgametinę pagalbą prižiūrint mano odą. Geriausia kosmetologė pas kurią teko lankytis!
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Austėja- nuostabi specialistė. Džiaugiuosi ją sutikusi
Marija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra, dirbanti meistrė puikiai išmananti savo darbą, maloni.
Aplinka švari, esu maloniai nustebinta.
Sugrįšiu tikrai dar ne vieną kartą 😊