Apsilankymas buvo nuostabus, ne tik veido oda blizga, bet ir viduje gera. Buvau pas Liną.
Toma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau po vienos procedūros matosi rezultatas, labai laukiu sekančios. Ačiū specialistei Evelinai.
Agne•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko procedūra pas Liną.
Migle•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas labai patiko, įpač meistrė Evelina
Vilma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau kelis metus lankausi pas Liną veido procedūroms. Esu apipilta dėmesiu, atsižvelgta į mano pageidavinus. Lina dirba profesionaliai, pataria dėl kosmetikos. Salonas jaukus ir estetiškas. Rekomenduoju 5/5