Malonus bendravimas, atidus darbas, puikus veido valymas. Ačiū :)
Ieva•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopšti meistrė, paaiškina kiekvieną smulkmeną ir žino atsakymus į klausimus, labai rekomenduoju
Toma•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Greta labai profesionaliai atliko savo darbą, buvo begalo draugiška bei dėmesinga, nuolat klausė mano nuomonės, labai džiaugiuosi!
Gabija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Jums už poilsį odai 🙏🤩
Karolina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai šilta ir kruopšti meistrė, antakių ir blakstienų laminavimas labai patiko, darbas kruopštus ir estetiškas, Greta viską paaiškino kas daroma procedūros eigoje ir kaip elgtis po jos. Nuoširdžiausios rekomendacijos.