Lina tikra profesionalė, maloni, švelni. Jos prisilietimai ir jausmas po procedūros tiesiog magiški. Rekomenduoju 100%.
Evelina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni, nuoširdi meistrė. Išmananti savo darbą, atkreipė dėmesį į visus mano norus ir juos išpildė😍 Kaina tikrai atitinka kokybę, labai rekomenduoju. Jautiesi lyg atėjusi pas gerą draugę❤️
Monika•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lina nuostabi kosmetologė ir savo srities profesonalė, visada malonu pas ją lankytis
Indrė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super kruopšti, atsakinga ir labai rimtai į savo darbą žiūrinti meistrė Greta. Didžiausios rekomendacijos ♥️
Austina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Perspektyvi bei kruopšti meistrė, nusimananti savo srityje. Tiek procedūros procesu, tiek rezultatu likau sužavėta. Pakako pasakyti tik vieną - noriu išlaikyti natūralumą. Visą kitą atidaviau į meistrės rankas: spalva parinkta ideali, forma sutvarkyta. Visi rūpimi klausimai išsamiai atsakyti, o lūkesčiai - maksimaliai išpildyti.