Nuostabi meistrė, gera bendrauti ir manikiūras atliktas nepriekaištingai. Didžiausios rekomendacijos!!!
Paslaugą atliko Lina
Aurre•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lina man patinka kaip žmogus, visuomet labai maloniai praleidžiu laiką, kol sutvarkomi nagučiai! Džiaugiuosi atradusi!🥰
Manikiūras visuomet labai kruopštus, atsižvelgiama į kliento norus! ✨
Paslaugą atliko Lina
Greta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už išgražintus nagučius!
Paslaugą atliko Lina
Gerda•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai tvarkingai atliktas prancuziskas manikiuras. Aciu!