Kaip visada - malonus pasitikimas, fantastiškas darbas! Dėkui. 🎀
Paslaugą atliko Lina
Gerda•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas manikiūras, profesionali ir maloni meistrė, jauki aplinka, sterilūs įrankiai, didżiulis spalvų pasirinkinas. dėkoju!
Paslaugą atliko Lina
Ruta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patogi atvažiavimui ir rami vieta. Salonas yra jaukus. Meistrė dirba labai atsakingai, profesionaliai, ji yra rūpestinga. Darbas atliktas itin kokybiškai.
Paslaugą atliko Lina
Anastasija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Linai už nepriekaištingą manikiūrą, bendravimą ir malonų priėmimą! Būtinai sugrįšiu😊
Paslaugą atliko Lina
Kornelija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi patirtis, maloni meistrė, tvarkinga ir jauki aplinka, tobulas pedikiūras, be mažiausių priekaištų🤍