Paslaugą atliko Ingrida•Moterų kojų depiliacija vašku
Anželika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras - puikus! Visada ilgai laikosi. Viskas atliekama labai profesionaliai. O ir Natalija labai fainas zmogus, pas ja visada jautiesi labai gerai.
Paslaugą atliko Natalija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Laurai, viskas puikiai 😊
Paslaugą atliko Laura (А. Juozapavičiaus g. 9A)•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, labai patiko😎
Paslaugą atliko Laura (А. Juozapavičiaus g. 9A)•Plaukų dažymas