Kaip visada, viskas super! Labai maloni ir kruopšti meistrė Justė 😻
Paslaugą atliko Justė•Veido pilingas
Mantė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni kirpėja Ana, nukirpo plaukus puikiai, bendravo maloniai, įsiklausė. Primaitino plaukus,kad po to išplovus galvą garbanos atrodė dar gražesnės ir sveikesnės. Ačiū!
Paslaugą atliko Ana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabija•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi pedikiūrą pas Nataliją. Natalija dirba greitai ir kruopščiai. Esu labai patenkinta. Ačiū.
Paslaugą atliko Natalija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras