aciu labai meistrei Viktorijai! dziaugiuosi atlikta plauku procedura🥰 laikas nei kiek neprailgo, begalo maloni ir bendraujanti meistre, linkejimai ir kuo didziausios sekmes!
Plaukų tiesinimas
Agata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deja, labai nusivyliau, reikėtų įspėti jei kirpčiai nėra stipri vieta :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ugne•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko apsilankymas. Meistrė Laura labai maloni ir draugiška! ☺️🌷
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Julija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko plaukų kirpimas pas Laurą. Gražiai apkirpo, maloniai bendravo.
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra