Vienas iš ilgiausiai trukusių vyriškų kirpimų - virš valandos! Atvykus nebuvo pasiūlyta išplauti nešvarius plaukus. Kirpėja ilgai kankino su mašinėle. Įpjovė spuogelį! Atrodė labai nepatyrus, pradedančioji. Gerai tiek kad stengėsi, maloniai bendravo.
Vyriškas kirpimas
Saulius•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai dailios ir gražios garbanos. Gavau daug komplimentų ;)
Paslaugą atliko Elena•Plaukų garbanojimas
Joana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, o salono grožis neišpasakytas 🥰
Paslaugą atliko Laura•Balayage dažymas
Jolanta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laura yra mano plaukų fėja, tik jos dėka mano plaukai atsigavo. Visada sulaukių daug komplimentų po apsilankymo pas ją. Labai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Laura•Plaukų dažymas
Agnieška•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, draugiška ir dėmesinga stilistė Viktorija. Dukrai labai patiko. Norėsime sugrįžti !