Lankausi antrą kartą šiame salone.
Patiko abi specialistės pas kurias buvau. Šįkart buvau pas Kariną. Labai patiko ir specialistė ir atlikta procedūra. Ateisiu dar :) Linkėjimai!
Antakių laminavimas
Angelina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus makiažas, retas atvejis, kai jauti, kad žmogui labai patinka tai ką daro 😍 Dar kartą labai ačiū!
Makiažas
Miglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Karina yra puiki meistrė - labai kruopšti, dėmesinga pageidavimams, taikli su patarimais. Taip pat be galo jaukus ir tikras žmogus!