Labai maloni, profesnionali. Viską detaliai paaiškina, pataria, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Agata•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
10/10 Kruopšti ir maloni meistrė.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Erika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Elvira, savo srities specialistė 100%
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rimantė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūra užtruko ilgai, manikiūras atliktas nekokybiškai, specialistė dvejojo savo sprendimais. Dažnai nuvalydavo ir darydavo iš naujo. Odeles vis dar skauda, nors nuo procedūros praėjo jau savaitė. Kampukai jau atskilinėję. NEREKOMENDUOJU
Manikiūras
Kamilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nerekomenduoja, labai lėtai dirba, nagų forma nevienoda, vietomis nedalakuotas viršutinis sluoksnis. Už tokią kainą, o meistė drebančiom rankom, tiesiog buvo baisu.