Retai rašau atsiliepimus, bet šį kartą tiesiog negaliu nutylėti – pedikiūras, kurį atliko Viktorija, pranoko visus lūkesčius! Meistrė ne tik be galo draugiška ir maloni, bet ir itin kruopšti. Darbas atliktas nepriekaištingai – pedikiūras ne tik labai gražus, bet ir atliktas saugiai, atsakingai. Jaučiuosi atradusi savo vietą, kur norisi sugrįžti vėl ir vėl. Be jokios abejonės, ir prieš savo vestuves pedikiūrą darysiu tik čia!
Paslaugą atliko Viktorija pedikiūras •Pedikiūras
Nastia•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Elvyros atliktas dažymas, profesionalūs patarimai. Salonas labai gražiai, jaukiai įrengtas, malonu būti.
Plaukų dažymas be amoniakiniais dažais moterims
Sigita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didžiausios rekomendacijos, profesionalu, puiki procedūra!
Paslaugą atliko Dominyka •Giliųjų audinių masažas
Olga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras ir pedikiuras atliktas labai kruopsciai, atmosfera salone labai gera, norisi sugrizt.