Labai kruopščiai atliktas manikiūras ir pedikiūras. Puiki meistrė Inna.
Natalja•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki atmosfera, puikiai bendraujanti Inna, visada puikus rezultatas.
Natalja•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati Elena yra ok. O pedikiūras padarytas prastai :( Nagų kampučiai nenulakuoti, odelės aplink nagus apšerpetojusios vos valanda po procedūros. Kulnai liko baisūs, basučių negaliu autis - sumokėjus 48 turėjau susitvarkyti kulnus namie iš naujo pati..