Pastaruosius puse metų (gal ir daugiau) sūnus kerpasi pas kirpėją Talą. Be galo kruopščiai, atidžiai dirba ir švelniai bendrauja su vaiku. Turi begalinę kantrybę ir sugeba susitarti, kai vaikui pabosta ramiai nusėdėti vietoje. 🙂 O kur dar kutenimo baimė! 🙈 Bet visada sūnus išeina laimingas, su puikia šukuosena ir dar gražesniais piešiniais - "tatuiruotėm". 😉 Ir visada sako, kad eisim tik pas šią kirpėją, Talą. 😊 Rekomenduoju visu 100 % ir daugiau! 🤗
Adas (Ado mama)•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni aplinka,rūpestingas aptarnavimas, viskas patiko 🥰
Laura•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Inna nuostabi meistrė, labai atidi, šilta bei profesionali 😇
Živilė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, kruopšti meistrė. Už tokia kaina tikrai gerai atlikta.