Manikiūras-pedikiūras by Čik Čik Akropolis Atsiliepimai

Ozo g. 25, Vilniaus Akropolis, 05112

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
2480 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Makiažas pranoko lūkesčius! Maloni meistrė, jauki atmosfera. Pasitaikius kitai šventei būtinai grįšiu!
Meistrė Beata buvo super maloni. Bet salone nebuvo nei balto lako, nei plono šepetėlio, kad nupiešti linijų. Man negalėjo nieko pasiūlyti iš dizaino. Likau žiauriai nepatenkunta, nes nesugebėjo padaryti paprasčiausio manikiūro. Nerekomenduočiau šį saloną, jeigu norite daugiau, nei vienspalvį nagų lakavimą.
Labai patiko!
Viskas puikiai
Sandra puiki vaikų kirpėja 👌rekomenduoju🎀