Jolanta puikiai sutarė su vaiku, gražiai nukirpo, esame labai patenkinti 👍
Lina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patenkinta manikiuru, rekomenduoju.
Ilona G.•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni kirpėja Jolanta. Paslaugos atlikimu likau patenkinta.
Rūta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Jolantą sūnus kerpasi jau ne pirmą kartą ir visada liekame patenkinti. Kiek įmanoma, išpildo mūsų norus, taip pat pataria, dirba greitai ir labai kokybiškai. Tikra profesionalė, šiltai bendrauja, visada malonu sugrįžti.