Viskas labai puiku, meistrė darbą atliko labai kruopščiai, švariai ir rado laiko ir seno lako nuėmimui nes užsisakant pati pasirinkau ne tą paslaugą. Viskas tobula, tikrai grįšiu!
Rūta•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku, meistre Jolanta puikiai apkerpa vaika
Julius•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai ir kruopščiai Iveta padarė manikiūrą ir pedikiūrą, rekomenduočiau