Nuostabi nagu meistrė Iveta:) labai kruopšti džiaugiuosi jos atliktų darbu rekomenduoju! Ačiū ir iki pasimatymo, nes tikrai ne paskutinis vizitas pas jus:)
Anonimas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada po Jolantos darbo išeinu švytėdama ir sulaukiu daug pagyrų!