Manikiūras-pedikiūras by Čik Čik Akropolis Atsiliepimai

Ozo g. 25, Vilniaus Akropolis, 05112

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
2480 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Meistrė Iveta buvo labai maloni, labai gražiai, kruopščiai ir profesionaliai atliko manikiūra ir pedikiūra, likau labai patenkinta!
Lankausi ne pirmą karta, ir niekad nenusiviliu. Super!
Rodyti salono atsakymą...
Gražiai ir kruopščiai atliktas mankiūras ir pedikiūras.
Maloni bei kruopšti meistrė ;) Likau patenkinta gražiais nagučiais!
Iveta miela mergina, dirba atidžiai