Šeimos kirpykla.Turi atskiriancia siena tarp vaiku ir suaugusiuju. Ejau pirma kart nieko daug nesitikedamas, random kirpykla pasirode, bet finale viskas tikrai labai patiko, kreslas patogus, apkirpo graziai. Vaiku nebuvo, pilnam komforte :D
Lukas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpėja Jolanta, visada einame pas ją! Moka bedrauti su vaiku, plius profesonali meistrė! 👍😊